Supernatural-5#01

on 12 Eylül 2009 Cumartesi

Sonunda beklenen gün geldi benim için,5.sezonumuza başlamış bulunmaktayız^^
Açılış şarkımız AC/DC-Thunderstruck idi zaten kalbimizi daha başlar başlamaz çalmıştı..
Efendim geçen sezondan alıntılarla başladı Lucifer serbest kaldı kendine yeni bir beden bulmak için arayışlara girdi..Buldu da!!

Ayrıca bu fotodaki Sam'e saldıran hatun Meg..Hani sarışın vardı geçen bağlayıp sandalyeye öldürmüşlerdi hah işte o..Geri gelmiş sürtük!

Dean haddini aşmış bir şekilde karizmatikti..

Sam aynı kılıbıklık,Lucifer'ı serbest bıraktığı için ezilip büzülmeler ama olsun biz onu öyle seviyoruz..

Castiel öldü dediler sonra bilinmeyen bir şekilde benim yahşi,soğuk ama bir o kadar da seksi sonracığıma yani burda olsa öldürebileceğim meleğim geri geldi,bizim çocukları kurtardı yarebbim yesinler onu..Neyse bu bölümün en can alıcı konuşması Dean ve Sam'in son sahnedeki konuşmasıydı ki şöyle:

Sam : "Dean... Is there something you want to say to me ?"

Dean : "I tried, Sammy... I mean, I REALLY tried, but I just can't keep pretending that everything's alright, because IT'S NOT... And it's NEVER going to be... You CHOSE A DEMON OVER YOUR OWN BROTHER, and look what happened ?"

Sam : "I would give ANYTHING, ANYTHING to take it all back..."

Dean : "I know you would... And I know how sorry you are, I DO... But man... You WERE the ONE that I DEPENDED on THE MOST... And you LET ME DOWN in ways that I CAN'T EVEN... I'm just... I'm having a HARD TIME forgiving and forgetting here... You know..."

Sam : "What can I do ?"

Dean : "Honestly ? Nothing... I just don't... I DON'T think that WE CAN EVER BE WHAT WE WERE... You know... I just DON'T think that I CAN TRUST YOU..."Lucifer'ın beden bulmuş hali...Mark Pellegrino olur kendileri her neyse sevmedim zaten -_-'

0 yorum: